O nás


PRIMA jazykové studio

PRIMA jazykové studio vzniklo s cílem uspokojit stále rostoucí poptávku po jazykovém vzdělávání v malých skupinkách. Tato forma výuky je vysoce efektivní a intenzivní, její nespornou výhodou je možnost aktivní konverzace.

Neslibujeme Vám žádné snadné a zázračné metody, které Vás rychle naučí cizí jazyk. Takové zkrátka neexistují. Základem úspěšného zvládnutí cizího jazyka je poctivá práce studenta, kvalitní učební materiály a osobní přístup lektora. Přesně to Vám PRIMA jazykové studio nabízí.

Proč využít našich služeb?

Individuální přístup a flexibilita

Je pro nás naprosto automatické vycházet vstříc přáním a požadavkům klienta.

Kvalita výuky

Naši lektoři mají adekvátní pedagogické vzdělání, které neustále prohlubují. Účastní se metodických seminářů a zahraničních studijních pobytů.

Malé studijní skupinky

Skupinové kurzy se uskutečňují o maximálním počtu 6 účastníků, aby zůstala zachována kvalita výuky, individuální přístup a maximální prostor pro konverzaci.

Moderní výukové materiály

K výuce používáme moderní jazykové učebnice, které splňují veškerá kritéria komunikativního přístupu. Tyto učebnice jsou velmi autentické a napomáhají učit Vás jazyk tak, abyste ho dokázali použít v praxi. Kromě stěžejních učebnic oživujeme výuku dalšími doplňkovými materiály, jako jsou novinové texty nebo online-výuka.

Zkušenost

V našem studiu pracují zkušení lektoři s několikaletou pedagogickou praxí.

Knihovna cizojazyčné literatury

Klienti PRIMA jazykového studia mají možnost zapůjčit si zdarma jakýkoliv titul z bohaté nabídky cizojazyčné literatury.

Spolehlivost