Úvod

Individuální výuka
 • pro 1 až 3 účastníky
 • nejběžnější forma výuky
 • výuka obecné němčiny
 • doučování pro ZŠ, SŠ
 • rekondiční lekce
Skupinové kurzy
 • pro 4 - 6 účastníků
 • jazykové kurzy pro dospělé
 • jazykové kurzy pro děti
 • přípravné kurzy k maturitě
 • přípravné kurzy k certifikátům
Firemní vzdělávání
 • na míru dle Vašich potřeb:
 • obecný jazyk
 • obchodní jazyk
 • odborný jazyk
 • specializovaná školení
Překlad a tlumočení
 • osobní korespondence
 • firemní korespondence
 • úřední dokumenty
 • životopisy
 • internetové stránky aj.

Aktuality - archiv


TALK CLUB

Co je "Talk Club"?

Talk Club jsou zdarma nabízené konverzační lekce pro studenty skupinových kurzů nad rámec jejich běžné výuky. Každý klient našich skupinových kurzů má skvělou příležitost zdokonalovat své komunikační schopnosti, aplikovat gramatické poznatky v praxi a tím zvýšit efektivitu učení. Celkem 10 hodin konverzace navíc pokaždé na jiné téma a s jiným lektorem.

Nabízíme Vám vždy něco navíc!


Příměstský tábor

Letos pro Vás a Vaše děti opět chystáme příměstský tábor.
Od 13.7. do 17.7.2015 mohou Vaše děti navštěvovat náš PRIMA tábor s angličtinou, na kterém se budou zábavnou výukou plnou her a písniček zdokonalovat v angličtině.

Odpoledne na děti čeká zajímavý program, např. výlet do papírny, kde si děti budou moci vlastnoručně vyrobit papír nebo přáníčko, náštěva dětského sportovního areálu ve Chvalovicích, návštěva koupaliště atd. Na děti se už těší lektorka Edita z loňského tábora.

Přihláška na PRIMA tábor s angličtinou.


Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme do našeho jazykového studia dne 11.9 od 13.00 do 18.00. Rádi Vás seznámíme s naší nabídkou kurzů, dozvíte se, co všechno pro Vás připravujeme a na jaké akce se můžete těšit.

Pokud Vám termín nevyhovuje, nevadí. Kontaktujte nás a přijďte nás navštívit kdykoliv jindy.

Těšíme se na spolupráci!


Letní příměstské tábory

Letos pro Vás a Vaše děti opět chystáme příměstský tábor, a na Vaše četná přání ve dvou variantách a termínech:

Od 28.7 do 1.8. mohou Vaše děti navštěvovat nás PRIMA tábor a angličtinou, na kterém se budou zábavnou výukou plnou her a písniček zdokonalovat v angličtině. Odpoledne na děti čeká zajímavý program, např. závody na dračích lodích, celodenní výlet, návštěva farmy atd. Na děti se už těší lektorka Edita z loňského tábora.

Přihlášku a více informací naleznete zde.

Od 11. do 15.8. pro Vaše děti připravujeme novinku, tábor INDIÁNSKÉ LÉTO. Program je velmi zajímavý - výroba totemu, luštění indiánského písma, uzlování, stopovaná, výroba amuletů a mnoho dalšího. Na jeden den chystáme celodenní výlet s večerní stezkou odvahy a přenocováním. - Tento tábor je již plně obsazen!


Nabídka kurzů v novém školním roce

Vážení klienti,
pomalu začíná nový školní rok a s ním i jazyková výuka v našem studiu. Věřím, že jste si přes prázdniny odpočinuli a načerpali sílu do dalšího studia.

Do výuky v našem studiu se můžete přijít přihlásit osobně ve čtvrtek 11.9.2014 od 13.00 do 18.00 nebo vyplňte prosím přihlášku uvedenou ZDE. Po obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

Začínáme od 22.9.2014!
V případě, že se chcete přihlásit na individuální výuku a máte nějaký speciální požadavek ohledně termínu kurzu atd, ozvěte se co nejdříve, aby byly Vámi žádané termíny ještě volné.
Těšíme se na spolupráci!

Aktuální rozvrh na rok 2014/2015


Novinka!

Nově vyřizujeme Pendlerpauschale, přídavky a mateřskou v Rakousku apod.

Více informací ZDE.


Vážení a milí,

dovolte nám touto cestou poděkovat za projevenou důvěru a přízeň v uplynulém roce a popřát Vám a Vašim rodinám krásné a pohodové vánoční svátky.

Ať radost, smích a láska prozáří nejen dobu adventní ale také sváteční chvíle Vánoc a všechny dny nového roku.


Den otevřených dveří

Všem návštěvníkům našeho Dne otevřených dveří (17.9.2013) děkujeme za veliký zájem o naše kurzy a hojnou účast, která byla opravdu rekordní.

Pokud jste jej nestihli, nevadí. Kontaktujte nás a přijďte nás navštívit kdykoliv jindy.

Děkujeme Vám a těšíme se na další spolupráci!


Nabídka kurzů v novém školním roce

Vážení klienti,

začal nový školní rok a my bychom Vám opět rádi nabídli výuku jazyků.

Věřím, že jste si přes prázdniny odpočinuli a načerpali sílu do dalšího studia.

Do výuky v našem studiu se můžete přijít přihlásit osobně v úterý 17.9. 2013 od 13.00 do 18.00 nebo vyplňte prosím přihlášku uvedenou ZDE.
Po obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

V případě, že se chcete přihlásit na individuální výuku a máte nějaký speciální požadavek ohledně termínu kurzu atd, ozvěte se co nejdříve, aby byly Vámi žádané termíny ještě volné.

Těšíme se na spolupráci!


Letní příměstský tábor s angličtinou 2013

Také letos čekala na vaše děti prima zábava s angličtinou a k tomu spousta her a dalších aktivit. Navštívili jsme znojemské podzemí, projeli jsme se na dračích lodích, uprostřed Gránic jsme lovili po celý den úkoly (které byly samozřejmě v angličtině!) a báječně jsme si zařádili na koupališti v Louce. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky.

Vážení rodiče, děkujeme za pochvalu za příměstský tábor, jsme velice rádi, že se Vašim dětem tábor líbil. Na četné dotazy - letos už bohužel žádný další termín nevypisujeme, ale příští rok opět ahooooj!!!


Gratulujeme !!!

Všichni maturanti, kteří navštěvovali naše přípravné kurzy k maturitě, tuto zkoušku úspěšně složili. Gratulujeme a přejeme krásné prázdniny   :-))


NOVĚ VÝUKA ŠPANĚLŠTINY

Od září rozšiřujeme nabídku jazykového vzdělávání o španělštinu. VAMOS ALLÁ!!!


Efektivní výuka pomocí E-learningu

Pro příští školní rok pro Vás připravujeme E-learning, ve kterém najdete spoustu dalších materiálů, pomocí kterých si můžete upevnit nebo rozšířit znalosti získané při výuce.


PODĚKOVÁNÍ

Vážení klienti, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám věnujete. Stále se zvyšující počet zájemců o naše kurzy je pro nás nejen ukazatelem Vaší spokojenosti, ale i výbornou motivací k další práci. Letošní školní rok končíme s počtem 103 kurzů týdně. Velmi si tohoto ocenění vážíme a děkujeme Vám.


Výlet do Dětenic

Jako poděkování za Vaši přízeň ve školním roce 2012/2013 jsme Vám nabídli jedinečný zážitek. Na dva dny jsme vyrazili do středověké krčmy v Dětenicích. Rytířské souboje, drsná mluva šenkýřek, sláma pod nohama, kejklíři, tanečnice na stolech, ohňová show, to vše nás přeneslo do středověku a zároveň velmi pobavilo. Fotky z výletu najdete ZDE.

O nás

PRIMA jazykové studio vzniklo s cílem uspokojit stále rostoucí poptávku po jazykovém vzdělávání v malých skupinkách. Tato forma výuky je vysoce efektivní a intenzivní, její nespornou výhodou je možnost aktivní konverzace. V říjnu 2012 roku jsme získali akreditaci vzdělávací instituce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, která svědčí o kvalitě výuky v našem studiu.

Práce v Rakousku

Rádi bychom Vám pomohli najít dobré profesní uplatnění. Každý týden přinášíme přehled volných pracovních pozic v Rakousku. Pomůžeme Vám při vyřizování veškerých záležitostí, jako je např. překlad životopisů, úředních dokumentů nebo příprava na pracovní pohovor. Nabízíme také kurzy obchodní němčiny. Aktuální nabídku volných míst naleznete naleznete zde:

Z naší fotogalerie

Letní příměstský tábor s angličtinou 2013

Letní příměstský tábor s angličtinou 2013

Výlet do Dětenic

Výlet do Dětenic